KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Uçak Bileti

Normal bir seyahatinizi kurumsal seyahatten ayıran noktalar nelerdir?

Bireysel seyahatlerinizi ayarlarken uçak biletiniz için detayları tek tek inceleyebilir, gideceğiniz parkurdaki ki en uygun fiyatları listeler, bu fiyata en konforlu seyahati planlarsınız.

Peki ya iş seyahatinizde bu ne kadar mümkün?

Bir personelinizin şirketiniz için yapılacak seyahatlere ilişkin bir aylık bir süreçte kaybedeceği zaman diliminden yola çıkalım. Aynı bireysel planlamanızda ki gibi, şirketiniz için gerçekleşecek uçuşların tümü için fiyat, kalite ve alternatifleri kontrol edecek, bunları uçuşu gerçekleştirecek personellere sunacak, aralarından bazılarına karar verilecek ve karar verildiği anda uçuşun fiyatı değişmiş olabilecek. Daha bitmedi, her uçuştan sonra muhakkak uçuş biletleri toplanacak, bunlar muhasebe sürecine girecek, aylık ne kadar seyahat gideri yaptığınızın raporları çıkacak ve bu her ay böyle devam edecek.

Kurumsal uçak bileti ve kurumsal seyahat profesyonel bir konudur.

Siz talebinizi oluşturduğunuz andan itibaren size gitmek istediğiniz parkurla ilgili tüm uçuşları listeliyoruz. Kurumsal uçak bileti alımlarınızı, iptallerinizi ve olası değişiklikleri klasik seyahat acentaları gibi günün belli saatlerinde değil, şirketinize atanmış kurumsal seyahat danışmanı ile 7/24 gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bütün kurumsal uçak bileti ve kurumsal seyahat işlemleriniz size periyodik olarak tek faturala halinde sunuluyor. Her bir faturanızın eklerinde şirketinizin seyahat raporlarını görebiliyor, tüm seyahatleri tek çizelgede inceleyebiliyorsunuz.

Kurumsal uçak biletleriniz ve diğer kurumsal seyahat detaylarınızda, kurumsal departmanlar kurup aynı zamanda bireysel hizmet veren acentalar ya da çağrı merkezleri çözüm ortağınız olmaktan çok uzakta kalacaktır. Siz de kurumsal seyahat acentaları arasında sadece profesyonelliğini kurumsal seyahat alanında geliştirmiş DGG Tourism Service ile çalışmanın verimliliğini yaşayın.