KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

DGG Tourism Service

DGG Tourism Service 2000 yılından beri Hollanda seyahat dünyası içinde çeşitli üst düzey görevlerde bulunmuş bir ekip ile Türkiye’den genç, dinamik bir ekibin bir araya gelmesi sonucu kurulmuş, Türsab 7200 belge nolu A grubu seyahat acentasıdır. Bu bakımdan Hollanda çalışma disiplini ve Türk girişimciliğinin sentezi olarak yapılanmıştır.

DGG Tourism Service’in sunacağı mice ve seyahat hizmetleri, bulunduğunuz ülkenin sınırlarında değil, global bir yelpazede hayat bulmaktadır. Potansiyel müşterilerimizin talepleri ve ülkemizin ticari partneri olan ülkeler dikkate alınarak oluşturduğumuz yurtiçi ve yurtdışı incentive hizmetlerimizle, katılacağınız her türlü toplantı, fuar ve kongre etkinliklerinde; yurt dışına grup olarak yapacağınız eğitim, eğlence, teşvik gezilerinde siz değerli müşterilerimiz, kusursuz hizmet ve verimliliği bir arada bulacaktır.

 

DGG Tourism Service Misyon ve Vizyonu:

Kurumlarımızın beklentilerinin üstünde, en son yenilikleri zamanında ve ekonomik çözümlerle, yüksek standartlarda ve kaliteden ödün vermeden sunabilen, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çözüm ortağı olup; firmalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket eden, marka bilinci taşıyan, hizmet kalitesinde devamlılık sağlayan, çevreye duyarlı, sektörde örnek olmak için ilerliyoruz.