KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Seyahat

İletişim alanındaki devasa gelişmeler, sermaye ve mal akışını da hızlandırması sonucu   gelişmiş, az gelişmiş bütün ulusal ekonomilerin bu hiper global sürecin doğal sonucu olarak birbirlerine eklemlendiği  ve rekabetin dünya genelinde arttığı, ekonomistlerin ortak görüşü.

Hep birlikte liberal politikaların  belirleyici olduğu bir hız çağının içinden geçmekteyiz. Taktir edersiniz ki bu reel durum girişimcilerimizi, şirket yöneticilerimizi hızlı düşünmeye, hızlı erişmeye, hızlı karar almaya  ve hızlı çözüm üretmeye zorlamaktadır.

Bu tespitlerden hareketle sürekli kendisini yenileyen DGG Tourism Service, iş ahlakı, kaliteli hizmet ve hızlı çözüm prensiplerini düstur edinmiş bir kurumsal seyahat acentasıdır.

Kurumsal seyahat ve organizasyon hizmetleri alanında güçlü bir acenta olan DGG Tourism Service, kurumsal uçak bileti ya da grup uçak bileti, otel rezervasyonları gibi taleplerinize en uygun ve hızlı çözüm üretme konusunda iddialı bir kuruluştur. Buna ilaveten iş seyahati, şirket seyahati, toplantı, tanıtım, fuar gezileri gibi etkinliklerinizde profesyonel, değişimi özümsemiş ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yaşadığımız döneme damgasını vuran liberal politikaların sonucu olarak sosyo-ekonomik gelişmelerin hızla farklılaştığı bir süreçte, kurumsal seyahat çözümleri sunan DGG Tourism Service’nin de gelişmelere paralel olarak kendisini yenilemesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bağlamda kadrolarımızı sürekli eğitiyor ve Avrupa iş seyahati geleneklerine hakim, alanında uzman olan Hollanda merkezimizde ki partnerlerimiz ile de  profesyonel seyahat çözümleri konusunda çalışmalarımızı kesintisiz yürütüyoruz.

Sonuç olarak iyi eğitilmiş kadrolar, profesyonel destek, iş ahlakı, kaliteli hizmet bizi diğer kurumsal seyahat acentalarından farklı noktaya taşıyor.

Bu geleneklerimizi hep sürdüreceğiz...