KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Seyahat

Kurumsal seyahat; şirketiniz için her ay onlarca, belki yüzlerce uçak bileti satın alıyor, bir o kadar otel rezervasyonu yapıyor, araç kiralıyor ya da vize işlemi gerçekleştiriyorsunuz; peki bu verilerin ne kadarına hakimsiniz?

İş seyahatlerinde sadece işiniz ile ilgili zaman harcayın, öncesi veya sonrası sizin için yorucu bir süreç olmaktan çıksın.

Kurumsal seyahat, şirketiniz için takip edilmesi, raporlanması ve muhasebesel açıdan kusursuz olması gereken bir bütündür. Planlama sürecinde yapılan hatalar, yanlış uçuş veya havayolu tercihleri, sırf ucuz diye seçilmiş otellerin daha yüksek maliyetler getirmesi kaçınılmazdır.

DGG Tourism Service ile iş şeyahati planlamanız başladığı andan itibaren, kurumsal seyahat acentası ile çalışmanın farkını anlayacak, size sunulan uçuş seçenekleri, otel veya otel lokasyon alternatifleri, maliyeti nasıl düşüreceğinize dair paylaşımlar ile planlama sürecini bütçenizin sınırları içinde, en verimli şekilde gerçekleştireceksiniz.

Kurumsal seyahat planlamalarından bazen bir tanesi bile karmaşık olabilirken, onlarca seyahatte ve sonrasında, şirketinizin seyahatlerindeki verimliliğini, seyahat giderlerinizin durumunu ve tüm detay raporlamalarını sizin için kurumsal seyahat acentaları arasında birikimiyle üst noktada olan DGG Tourism Service eksiksiz sunmaktadır.