KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Seyahat ve Zaman Yönetimi

Şirketiniz için yapılacak bir iş seyahati var, bu iş seyahati planlanmış ya da ani gelişmiş olabilir; peki ne yapacaksınız?

Kurumsal Seyahat Acentası ile çalışmıyorsanız muhtemelen internete girecek ve birçok siteden uçak bileti bakacaksınız. Size en uygun parkurun bir araştırmasını yapacak, bu parkurda yine en uygun saat dilimlerini bulmaya çalışacaksınız. Evet uçuşa karar verdiniz ama daha yeni başlıyorsunuz. Şimdi yapacağınız şey havaalanından otelinize, müşteri randevunuza ya da fuar alanına nasıl geçeceğinizi çözmek olacak. Birçok transfer veya araç kiralama firmasını yine internet üstünden araştırıp şirketiniz için en uygun seçeneğini bulmak zorundasınız. Henüz süreç bitmedi, konaklama seçeneklerine de bir göz atmak gerekecek. En bilindik konaklama web sitelerini tarayacak ve tam da “işte bu” diyeceğiniz oteli bulduğunuzda, fiyatının yüksekliğini, fiyatı uygun olanı seçtiğinizde ise, merkez lokasyonlara ne kadar uzak olduğunu fark edeceksiniz.

Bütün bu araştırmaları ya siz yapacaksınız ya da personeliniz…

Ne kadar vakit harcadığınızın veya süpriz fiyatların farkında mısınız?

Aslında kurumsal seyahat ve iş seyahatinizi planlarken işleri bu kadar zorlaştırmanıza hiç gerek yok!

Kısa bir email örneği: 16 Mayıs gidiş 19 Mayıs dönüş olacak şekilde, Sabiha Gökçen - Amsterdam seyahati için; gidiş sabah saatlerinde, dönüş akşam saatlerinde, en uygun fiyatlı uçuş ve merkezde yer alan bir otelde konaklama planı ile transfer opsiyonlarını rica edeceğiz.

DGG Tourism Service tarafından bu emailinize 5 dk. içinde dönüş yapılır ve siz sadece ONAYLIYORUM diyerek bütün bu zahmetten kurtulabilirsiniz.