KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Otel Rezervasyonu

Sizlere, sağlamış olduğumuz kurumsal seyahat hizmetlerinin en önemli bileşenlerinden olan yurt içi ve yurt dışı konaklama ihtiyaçlarınızda kurumsal seyahat acentesi ile çalışıyor olmanın sağlayacağı kolaylıklardan ve ayrıcalıklardan bahsetmek isteriz.

 

  • Herhangi bir kurumsal rezervasyon talebinizi 7/24 e-posta yoluyla bizlere iletebilirsiniz. Biz en kısa sürede 180 ülkede 600.000'i aşkın konaklama seçeneğimiz arasından talebinize ve bütçenize en uygun otel alternatiflerini sizlere sunarak, isteğinizi karşılıyor olacağız.
  • Profesyonel ekibimizle; talebinize, ihtiyacınız doğrultusunda fuar alanı, şehir merkezi ve havaalanı yakınlığı gibi lokasyon özelliklerini ön planda tutarak yanıt veriyor ve sunmuş olduğumuz alternatiflerle sizlerin ulaşımda kaybettiği süreyi en aza indirmeyi hedefliyoruz.
  • Devamlı olarak çalıştığınız otellerle size özel anlaşmalar yaparak, yıl boyu geçerli olacak otel fiyatları ile bütçe planlamanıza yön vermenize yardımcı oluyoruz.

 

Kurumsal seyahatlerinizin sorunsuz geçmesini ve zamandan tasarruf edebilmenizi sağlamak için tecrübeli ekibimizle yanınızdayız.