KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

İşiniz Rahat Olsun

Şirketinizin kurumsal seyahat planları için tüm parçaları birleştiriyor, zamana değer katıyoruz. Siz zamanı sadece işiniz için kullanın, seyahatiniz sadece süresince zamanınızı alsın, o da en konforlu haliyle.

Kurumsal seyahat acentaları ile çalışmak şirketiniz için sadece bir seçenek ama yılların sağladığı tecrübe, maksimum zaman ve maliyet faydası ise ayrıcalıktır. DGG Tourism Service, kurumsal seyahatlerinizde tüm bileşenleri tek çatı altında toplayarak, bu ayrıcalıkları size yılların tecrübesiyle sunuyor.

 

UÇAK BİLETİ

Şirket bütçenize en uygun uçuş seçenekleri, rezervasyon ve opsiyon takibi, iptal koşullarında sizi en az zarara uğratacak bilgilendirme ile dünya kanatlarınızın altında. Uçak bileti işlemlerinizde, şirketiniz için atanmış özel müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabilir, en kısıtlı zamanlarda bile kolayca işlem yaptırabilirsiniz.

KONAKLAMA

Güçlü tedarikçi ağımız ve özel otel anlaşmalarımız ile 180 ülkede 45.000 konaklama alternatifine sahibiz. Seyahatinizin vazgeçilmez bir bileşeni olan otel tercihlerinde, konforu ve uygun fiyat seçeneklerini bir arada bulacaksınız.

TRANSFER

Yurtiçi ve yurtdışı gibi kavramlar aklınızı karıştırmasın; yüzlerce ülkede, kara, hava ve deniz transferi olanakları ile ulaşmak istediğiniz her noktada biz varız.

 

Uçak bileti, konaklama ve transfer alternatifleri bile zamanınızı almayacak.

Sizin için çalışmaya başladığımızdan itibaren, talepleriniz, tercihlerinize göre şekillenen kurumsal kimlik profilinize göre sunulacak, seçimler için bile boşa zaman kaybı yaşamayacaksınız.